Tréning

26. července 2012 v 11:16 | Den999

Tréning

Takže tu môžete trénovať svojich pokémonov.
Tu ich môžete naučiť útoky a + niaky level.

Tak veľa šťastia pri tréningu.
a tady je ukázkový trénink který hodnotím na +65 level!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dewotte pojd ven! bude to náročný dlouhý trénink ale věřím že to zvládnem.
řeknu ti disciplíny
0.příprava
1.Rychlost na souši i ve vodě
2.Přesnost
3.ničení (stromky a skříně)
4.Uhýbaní(je to schválně zvlášť)
5.Inteligence(to budu i já budem vimíšlet taktiku)
6.trénovaní na koo.soutěž.
7.potapění
8.Síla
9.zápasy proti pokemonum(divokým)
10.Zápasy proti MÍM pokemonum(ale jen ty co mám usebe)
Začneme
Příprava
Tak dáme si takovou malou rozcvičku ok? dewott kývl.Tak první poběžme k jezeru(tam bude i celý trénink) tak jsme tu. odechnem si a tet 15 dřepu a potom 10 kliku i já je udělam.tak a tet si protáhnem nohy a namočíme se do vody. tak to je ono dewotte poplav pro míček.tak super vylez z vody a vodní dělo do země. dewott se jakoby vznes do vzduchu ale padal. dewotte musíš se trochu otáčet a držet to jakoby! a ktomu sklopit hlavu! dewott už nepadá. dobře tak tet už začneme s tréninkem.
1.rychlost
Dewotte začneme ve vodě jelikož je to tvuj živel. tak pojd. tohle jezero je obrovské! plav tam a spátky jsem a ještě něco nesmíž se potápět! dewottovy to trvalo 3 minuty. to nic plaval si kraula ale skus plavat na zádech jednou jsem tak viděla plavat oshawotta byl opravdu rychlý a ty si dewott měl bys být i rychlejší!Dewott to oplaval za 2 minuty a 30 sekund. noták znova! dewott to oplaval za Minutu! a naposled! dewott to oplaval za 27 sekund! no super a tet si dej závod se...se..se se se...Goldackem! to je jeden z nejrychlejších pokemonu! tak to skus budou 3 kola. 1.kolo/dewott prohrál/2.kolo/oba stejně(Remíza)/3.kolo/Dewott vyhrál!/super dewotte tak tet si vyskoušíme jak ti to jde na souši. tak oběhni kolem jezero. no trvalo ti to 4 minuty nevadí. jetše! 2 minuty! no o dost ses zlepšil! a naposled! 1 minuta super! a to ti to na souši ta rychlost nejde!
2.přesnost
Tak začneme z něčím snadným. Mušle do stromu! Dewott ho minul protože špatně hodil mušlý. Tak znova! tentokrát se to povedlo a strom se rosekl a zbyl po něm zž jen malý pařez. Tak jo tet něco těšího Vodní dělo máš 5 pokusu a v každem pokusu použiješ 4 vodních děl. 1.netrefilo se ani jedno.2.jedno se trefilo.3. trefila se dvě.4.trefily se 3.5. trefily se všechny 4.-----------tak a tet skusíme trefit pohyblivý cíl a to je velmi duležité. první to skus trefit....do....třeba do nemorného Blastoase vodním dělem(jenom trefit) tak jo!Blastoaise se nevyhnul. hmm dobře tet skus trefit Pikachu. ták vodní dělo! /pikachu se vyhnul/znova!/zase/naposled a soustřed se! Dewott to použil sválně vedle protože pikachu si myslel že bude mířit na něj a uhnul tak kam to vodní dělo letělo. tak a tet skus trefit super rychlého Sceptila!!!!tak vodní dělo!Sceptile se vyhnul/skus tu taktiku! ale sceptil si toho všimnul a zustal stát. aha tak jinak! Vyskoč nad něj a zaslep ho sluncem a tet vodní dělo!/ Super!. tak začneme s ničením :D
3.Ničení
10 stromku a 5 skríni ok dewotte?/dewott souhlasně kývl a my jsme šli k lesu
napřed stromy:1.Vodní dělo!/strom spadl/(a to i u těch 3 dalších takže deme rovnou ke 4 XDD) 4.ten je pidi dotkni se ho/strom(tedy stromeček miniaturní veze xD)spadl.5.ten je normalní vodní dělo!/ale se stromkem to nic neudělalo tak že bude asi pevnější tak mušle!/strom se zničil/6 a 7 strom byly stejné: no jsou tu 2 stromy vedle sebe roztáhni ruce a do každé si dej jednu mušly a těmi rozlom ty stromy(tak a 6 a 7 strom je fuč) tak 8 strom vodní dělo! strom to zničil a padal k zemi/9 strom:Náraz to bylo snadné/10 strom: Ale ten je OBROVSKÝ! vodní dělo! se stromem to nějak nehnulo! tak vodní dělo do Listí a velké vodní dělo ok? listí opadlo/tak a 10x mušly! strom je rozlomený.
a tet skríně:1. Vodní dělo! rozbila se okna. tak a tet mušle a potom náraz!/skrín je zničena/2.Náraz/to bylo rychlé/ tet skusíme zničit dvě skríně naráz! tak vyskoč a vodní dělo všude kolem sebe!/dewott ale místo toho aby zničil 2 skríně zničil všechny skříně které tam byly :D. tak a tet jdem nacvičit uhýbaní
4.uhýbaní
tak naskoušíme si uhybaní. napřed si skusíme uhýbaní před útoky jako třeba upřený pohled. tak charizarde ven! charizard použije upřený pohled a ty bud. za prvné zavřeš oči ale pokaždé se to nemusí povést. nebo vyskočíš a potom zavřeš oči. a nebo než použije ten upřený pohled rychle zareaguješ svým vodním dělem nebo nějakým útokem ale nejlepší bud rychle náraz nebo vodní dělo. tak 1.Zavři oči! Dewott stihnul oči zavřít. tak aještě! tentokrát dewott oči nezavřel. tak skusíme tet druhou možnost.2.vyskoč a zavři oči! vubec se to nepovedlo. No tak tuhle taktiku taky ne asi..
3.tak rychle vodní dělo než vubec použije upřený pohled!/trefa!/ super uhybaní proti těmhle útokum nám už jde dobře dobře, tak a tet si skusíme uhybaní proti Fyzyckým útokum(třeba náraz,škrábavý útok) tak Charizarde vrať se..Infernape tet ty! vedle mě byl Infernape a postavil se na zpasiště(to je taky u jezera) tak Infernape použije škrábavý útok a ty bud:se vyhneš,ubráníš se,nebo na to zareaguješ svým útokem. 1.tak vyhni se!/to bylo snadné/ tak a tet druhá:ubran se! to dewottovy nešlo. dobře potom to někdy znova procvičíme. 3.tak a skus na to reagovat vodní dělem tet!/vodní dělo trefilo infernepa a ten spadl na zem.super a nakonec skusíme útok který není fyzycký(třeba plamenomet,stínová koule)
Tak Infernape vrať se..Sceptile volím si tebe! tak jsou 3 možnosti a jsou uplně stejné jako předtím.tak Sceptile energeticá koule!1.Dewott se tak tak vyhnul,2.Dewott se neubránil,3.dewott použil vodní dělo a kouly odrazil na Sceptila. No vidím že uhybaní a reagovaní svými útuky ti jde ale odolnost budem muset nacvičit ok? tak Swellow ven! pujdeš na Dewotta klovavím útokem ale on se bude muset ubránit nebo tomu odolat. tak tet! dewotte rychle braň se mušlemi! dewott se tak tak ubránil!super a tet swellow tet použiješ křídlový útok a dewotte ty skus odolat! a swellow použí ho 3x ok?? poprvé:Dewott neodolal,podruhé:Dewotta to ranilo polovičně,potřetí:dewott odolal, Super tet bychom mohly konečně procvičit inteligenci neboly strategiji.
5.Inteligence/Strategie
tak to bude těžké já přemíšlet neumím. Dewott souhlasně kývne :D. tak mám nápas když na tebe pujde tvojtý útok. ubráníš se tím že se budeš točit a vodní dělo ok? dewott to skusil a šlo to. tak dobře a když na tebe útočí se zadu musíš spoléhat hlavně na sluch uslyšíš ten útok a rychle uhneš ok? dewottovy to taky vyšlo! super no radší budem pokračovat protože já moc chytrá nejsem xD.
6.trénovaní na koo.soutěž
Tak vymyslíme si pěknou kombinaci. I na dvojté zápasy a i na jednotné. skusíme si vytvořit útok jménem. vodní záře.
první použij do vzduchu vodní dělo a tim vytvoříš jako by vodotrysk. tet se začni točit. vodotrysk vypadá taky točivě. tak
a tet použij do toho mušle! mušle se trefily do vodotrysku a vytvořily velikou vodní záři!...vodotrysk nádherně zářil..a tet začni vodotryskem do všechstran točit! vypadalo to zajímavě,a tet to soustředěná energie. dewott zasvítil modře i vodotrysk. tak a tet to toho naraž(stále použijá vodní a jako kdyby vyskočil)vodotrysk se zničil a všude modré třpitky. Tak a tet si vymyslíme kombinaci na dvojtý zápas. Swellow ven! Dewotte vyskoč si na Swellow. Tet Swellow vzdušné eso a ty dewotte vodní dělo kolem sebe! vodní dělo obtočilo vzdušné eso a stalo se stoho vodní eso. a tet Swellow křídlový útok a ty dewpte do toho mušle! křídla začla zářit modře i celá swellow která je eště v Esu akorát Dewott zaří bíle(kolem sebe) a tet naražte do zeme! byl to modrý třpitíví a zažřivý výbuch ale Dewott i Swellow byly v pořádku..tak a tet si nacvičíme potapění
7.potápění
Tak vlez si do vody a tet se potom a plavej až ke dnu a já ti budu počítat jak dlouho ti to trvalo. no 3 minuty ještě.2 minnuty zlepšiš ses. 1 minuta chceš rekord? 30 sekund rychleji to už nejde! tak a tet.... hodím tento balon někam do vody a ty se pro něj potopíš/hodila jsem ho od dewotta 5 metru dále a Dewottovy to trvalo 5 minut než ho našel/musíš mít dobrou orjentaci nebou se dikážež to!!Dewott se podíval a kývl,...opět jsem ho hodila asi 5 metru od dewotta a dewottovy to trvalo 2 minuty! super a naposled! dewottovy to trvalo minutu! jsi super! a tet si dáme závod s tímhle..vaporeonem ok? tak závod je na 3 kola! poplavete podvoudou až ke konci Jezera a zase spátky ok? 1.Kolo/dewott prohral/2.Kolo:Remíza(oba dva)/3 kolo:Dewott vyhrál! tak dewotte odpočin si protože tet vyskoušíme tvoji sílu!
8.Síla
tak skus uvednout malou činku/Uzvedl ji jednou rukou.tet tu trochu větší/taky ji uzved jendou rukou./tet tuhle ješě větší. dewott ji uzvedl jednou rukou ale z obtížemy.tet tuhle/dewott ji lehce uzvedl oběma rukama/a co tu?/to same/
a co třeba..tutu?/dewott ji uzvedl oběma rukama ale z obtížemy. tak a co tahleta?/Dewott ji tak tak uzved/a co teprv tamta!/největší činka která tam byla.Notak dokážež to dej do toho sílu! Dewott ji neuzved...Já na něj křičím s plných plic:Zvládneš to! Nepřestávej si věřit! dewott ji Uzvedl a všichni pokemoni kolem začly tleskat. tak pojdme si nacvičit jak si silný.použí proti mě náraz! dewott použil náraz ale já to vubec necítila:dewotte skus to znova a trochu silněji. dewott narazil a se mnou to cuklo. no to je lepší a naposled! dewott narazil a já z bolestí spadla na zem. Dewotte super myslím že už mužem jít zápasit..
9.Zápasy proti divokým pokemonum(3)
tak dáme si zápasy proti 3 divokým pokemonum. budou to: Typsilodon,Blastoase,Serperior ok?/dewott kívl na souhlas/
Typsilodon: (skratka: Typs) Typs použik plamenomet/Tak dewotte vodní dělo!/dělo dewotta překonalo plamenomet a trefilo Typse! Typs se rozlobil chytil dewotta a spálil jeho hlavu plamenometem! a tet to chce sním skončit! dewotte nedej se a vodní dělo! vodní dělo se opět trefilo!a tet MUšle! Typs je vyřízený. tak a tet Blastoase!
Blastoase: Tak dewotte vodní dělo! blastoais použil své vodní dělo a to dozlova přetlačilo vodní dělo dewotta a trefilo ho to! pak blastoasi se chystal použít náraz! notak dewotte mušle! Blastoais dostal velkou ránu od dewotta do hlavy.
tak a zakonči to vodním dělem! Blastoaise spadnul na zem a je vyřízený....
Serperior:Tak nárazový útok! Serperior uhnul a trefil dewotta svou listovu čepelí! a potom ho hned trefil silnou listovou břitvou.Dewotte tet to nesmíš vzdát! najednou dewott dostal nápad a použival vodní dělo všude po zemi a byly tak klouzavý kaluže. já se divila co to má dewott za lubem ale to už se Serperior řítil na dewotta nárazovým útokem! dewott si nevšímal a tvářil se jakoby nic já na něj křičela ať uhne ale dewott neposlouchal..jenže co to? Serperiovy to začko klouzat a bolestivě spadl na zem! tak dewotte co nejsilnější vodní dělo! vodní dělo bylo tak silné že to Serperiora ohodilo o strom! tak a tet si skusíme poprvé vodní puls..! vodní puls se trefil silně do Serperiora a ten už nemuže pokračovat... tak cestou jsme narazily na středisko já si vylečila pokemony a tet poslední část...Dewott bude zápasit proti mím pokemonum.......
10.zápas s mími pokemony
tak budeš zápasit proti......:Fraxurovy...,Infernapovy a...........SCEPTILOVY!
Fraxure: Fraxure použil dračí hněv/rychle vodní puls! Výbuch a oba ranil...dokážež to mušle! Fraxure je vyřížený....
Infernape: Tak vodní dělo! Infernape se vyhnul a dal dewottovy ránu Plamenometem..Dokážež to náraz! dewott se sice trefil ale je zapálený! pak mu dal Infernape ránu mach ránou!a na dewotta pusobí zapáleni...Dewotte nevzdávej to vodní puls! dewott trefil Infernapa Kritickým hitem! a tet vodní dělo! Infernape je vyřízený...Tak ještě jednou jsem vylečila své pokemony a tet boj proti Kim/Sceptile...........
Kim/Sceptile: Kim první použila křížový nožkový útok! Dewott se vyhnul a použivá vodní dělo ale Kim se taky vyhnula a trefila Dewotta bušivým útokem! dewott rychle vstal a trefil vodním dělem Kim ale na tu to moc Efekt nemělo a ta potom hned dala opět ránu bušivým útokem. Dewotte notak náraz! jak dewott použival náraz ho Kim chytla a odhodila na zem. Dewotte notak začni se točit a kolem sebe vodní dělo! tohle dělo bylo silné a orazilo Kim o strom a potom ji dewott trefil nárazem! ale Kim se nevzdává a použivá sluneční paprsek! já si myslím že po výbuchu je konec ale co to? Viděla jsem Dewotta ve vzduchu! to znamená že ses vyhnul! a pak dewott zmizel ve vodě. Kim se ho snažila trefit semínkovým útokem ale Dewott se vždycky potopil a pa se zase vynořil na jiném místě..mě zazářily oči a řekla jsem:Všechno se nám to vyplatilo"netrénovaly jsme nadarmo! dewotte vodní puls! dewott použivá vodní puls když Kim zrovna použila semínkový útok takže se útoky srazily ale ani dewottovy ale ani Kim to neublížilo...ale všude kolem byl prach...Najednou na Kim vyrazil Dewott se svými mušlemi!(tet si to přectav spomaleně)a trefil Kim kritickým hitem do hlavy! a Kim padá na zem............Dewotte ty si to dokázal! obejmu ho a pak se začnem smát...Já:Tak co chceš přidat?*dewott mě trefil mušlemi* THE END.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (235)
Zobrazit starší komentáře

201 Smithc45 Smithc45 | E-mail | Web | 23. května 2017 v 6:03 | Reagovat

I  conceive you have  remarked some very interesting points ,  regards  for the post. deadeedbccfckbkd

202 Smithd336 Smithd336 | E-mail | Web | 23. května 2017 v 12:13 | Reagovat

I will immediately grab your rss feed as I can not find your email subscription link or enewsletter service. Do you've any? Please let me know in order that I could subscribe. Thanks. bedgbgkfagkageac

203 Smithb453 Smithb453 | E-mail | Web | 23. května 2017 v 12:16 | Reagovat

I like the valuable info you provide in your articles. I will bookmark your blog and check again here regularly. I am quite certain I'll learn a lot of new stuff right here! Best of luck for the next! decbaaddffgegade

204 Smithe600 Smithe600 | E-mail | Web | 9. srpna 2017 v 9:51 | Reagovat

you are in point of fact a just right webmaster. The site loading velocity is amazing. It sort of feels that you are doing any distinctive trick. Furthermore, The contents are masterpiece. you've performed a magnificent process in this subject! ccdddafbeacdkekk

205 Smithe392 Smithe392 | E-mail | Web | 9. srpna 2017 v 9:53 | Reagovat

Thanks for this article. I'd also like to convey that it can always be hard if you find yourself in school and starting out to initiate a long history of credit. There are many college students who are only trying to live and have long or good credit history can often be a difficult thing to have. dafeaeadagkkakka

206 Smithf479 Smithf479 | E-mail | Web | 13. srpna 2017 v 19:08 | Reagovat

mometasone spray over counter gdkdddcdecdddcdf

207 Smitha308 Smitha308 | E-mail | Web | 13. srpna 2017 v 19:11 | Reagovat

I have been surfing online more than 3 hours today, yet I never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me. In my view, if all webmasters and bloggers made good content as you did, the internet will be much more useful than ever before. kebcddfgaedeceaa

208 Davidraw Davidraw | E-mail | Web | 27. srpna 2017 v 15:20 | Reagovat

new you diet pills  <a href=https://oxycontin.tribalpages.com>buy oxycontin in mexico</a>  acer iconia 7 tablet

209 RogertuT RogertuT | E-mail | Web | 20. září 2017 v 10:55 | Reagovat

how long does drugs stay in your system  <a href=https://www.clippings.me/darvocet>can you buy darvocet online</a>  free ce pharmacy technician

210 Smithd385 Smithd385 | E-mail | Web | 23. září 2017 v 5:05 | Reagovat

very nice submit, i definitely love this website, keep on it edaeeebfgbakaakg

211 RogertuT RogertuT | E-mail | Web | 26. září 2017 v 18:33 | Reagovat

linux on android tablet  <a href=http://adolonta.mex.tl>comprar adolonta sin receta</a>  craigslist sf healthcare jobs

212 Albertasymn Albertasymn | E-mail | 12. října 2017 v 14:42 | Reagovat

test soft

213 JamesIneda JamesIneda | E-mail | 13. října 2017 v 13:37 | Reagovat

Mkurpgqyk
Хочу купить в интернет магазине <a href=http://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>кошельки женские</a> new thread, Дешево <a href=http://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>женские кошельки</a> фирмы поллини

214 ColinTap ColinTap | E-mail | Web | 17. října 2017 v 23:17 | Reagovat

albert einstein healthcare network philadelphia pa  <a href=http://belviq.sitey.me/>http://belviq.sitey.me/</a>  cvs pharmacy in orlando fl

215 ColinTap ColinTap | E-mail | Web | 19. října 2017 v 9:53 | Reagovat

doctorate in school psychology  <a href=http://belviq.sitey.me/>http://belviq.sitey.me/</a>  south park medicinal fried chicken

216 Leroytit Leroytit | E-mail | 19. října 2017 v 13:07 | Reagovat

test_soft_del

217 Scottdog Scottdog | E-mail | Web | 24. října 2017 v 0:06 | Reagovat

kroger pharmacy generic list  <a href=http://www.jefaismonsite.fr/stilnox>http://www.jefaismonsite.fr/stilnox</a>  good samaritan health center

218 CarmenSmita CarmenSmita | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 22:43 | Reagovat

doctor games for girls online  <a href=http://stilnox.clubeo.com/>stilnox.clubeo.com</a>  can you pass a drug test in a day

219 BernardSuete BernardSuete | E-mail | Web | 15. března 2018 v 23:17 | Reagovat

prescription prenatal vitamins with dha  <a href=http://modafinil.forums-free.com>modafinil.forums-free.com</a>  red colored contacts non prescription

220 Robertgof Robertgof | E-mail | Web | 16. března 2018 v 19:31 | Reagovat

kaiser pharmacy redwood city  <a href=https://saxenda.1minutesite.co.uk>saxenda.1minutesite.co.uk</a>  united healthcare maternity coverage

221 Robertgof Robertgof | E-mail | Web | 18. března 2018 v 17:28 | Reagovat

best otc flu medicine  <a href=http://www.palimpalem.com/1/stilnox/>palimpalem.com/1/stilnox/</a>  cvs pharmacy liberty mo

222 Robertgof Robertgof | E-mail | Web | 20. března 2018 v 14:53 | Reagovat

tablet running windows 8  <a href=http://adderall.cmonfofo.com>adderall.cmonfofo.com</a>  free viagra samples before buying

223 Robertgof Robertgof | E-mail | Web | 26. března 2018 v 11:25 | Reagovat

public health employment connection  <a href=https://saxenda.1minutesite.co.uk>saxenda.1minutesite.co.uk</a>  health risk assessment form

224 Elliottexcar Elliottexcar | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 13:44 | Reagovat

doctorate physical therapy salary  https://fastin.jcink.net/  sams club pharmacy jobs

225 Elliottexcar Elliottexcar | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 1:54 | Reagovat

green coffee extract pills  http://www.bricksite.com/contrave  kansas city university of medicine and biosciences

226 Elliottexcar Elliottexcar | E-mail | Web | 7. května 2018 v 23:38 | Reagovat

lenovo thinkpad 2 tablet review  http://www.jefaismonsite.fr/alprazolam/  top paying doctor jobs

227 Elliottexcar Elliottexcar | E-mail | Web | 10. května 2018 v 23:29 | Reagovat

sports medicine associates of augusta  http://www.jefaismonsite.fr/alprazolam/  oral prescription for yeast infection

228 AceosAdach AceosAdach | E-mail | Web | 9. června 2018 v 12:18 | Reagovat

casino online <a href="https://casinorealmoney2018.us.org/">online casino gambling</a> online casino gambling | https://casinorealmoney2018.us.org/ - casino online

229 ileziedagu ileziedagu | E-mail | 1. srpna 2018 v 3:03 | Reagovat

http:/// - .ankor <a href="http:///">.ankor</a>

230 StephenShutt StephenShutt | E-mail | 8. září 2018 v 13:19 | Reagovat

chinese medicine for health  http://stilnox.forums-free.com/  health insurance quotes california

231 StephenShutt StephenShutt | E-mail | 10. září 2018 v 7:47 | Reagovat

over the counter medicine for restless leg syndrome  http://fastin.launchrock.com  ohio department of health

232 StephenShutt StephenShutt | E-mail | 15. září 2018 v 19:29 | Reagovat

jordan valley community health center  https://www.visualcv.com/qsymia  what is the best flea medicine for dogs

233 Quick Loan Quick Loan | E-mail | Web | 9. října 2018 v 15:42 | Reagovat

small payday loan lenders <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com">credit loans guaranteed approval</a> poor credit loans guaranteed approval <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com>poor credit loans</a>

234 Pay Day Loans Pay Day Loans | E-mail | Web | 13. října 2018 v 17:21 | Reagovat

credit loans guaranteed approval <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com">credit loans guaranteed approval</a> credit loans guaranteed approval <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com>bad credit loans</a>

235 Money Loan Money Loan | E-mail | Web | 17. října 2018 v 23:16 | Reagovat

credit loans <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com/">bad credit loans guaranteed approval</a> no credit loans <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com/>credit loans</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama